Servis u Vás doma/v kanceláři

Ne vždy je možné najít čas a přivézt svoji techniku na opravu do servisního střediska a pokud se jedná o stolní počítač, pak se nikomu ani nebude chtít ho vozit.

V tomto případě Vám naše servisní středisko ValliServis&Shop nabízí možnost objednat si počítačového odborníka domů, do kanceláře nebo kam budete potřebovat. Specialista operativně přijede k Vám, provede diagnostiku zařízení a operativně provede veškeré potřebné opravy.

Jak si objednat opraváře počítače

Pokud si chcete objednat návštěvu našeho počítačového odborníka:

  1. Zavolejte na náš pracovní telefon +420 776 119 343 / +420 778 500 064
  2. Vyplňte své kontaktní údaje ve formuláři níže
  3. Objednejte si telefonát na našem webu

Ihned se s Vámi spojíme, poskytneme vám bezplatnou konzultaci, na základě vašeho požadavku zapíšeme Vaše kontaktní údaje a sdělíme čas příjezdu opraváře!

Specialista našeho servisního střediska se k Vám dostaví zpravidla během 1-2 hodin (podle toho kde se nacházíte) od chvíle, kdy jste zanechali objednávku.

Doprava techniky do servisního střediska

Stává se, že opravář po diagnostice Všeho zařízení zjistí složité vady, které vyžadují výměnu dílů nebo použití speciálních přístrojů. Takovéto opravy jsou možné pouze v servisním středisku. Po domluvě s Vámi náš odborník vystaví protokol, potvrzující přijetí techniky do opravy, sám převeze Vaše zařízení do servisního střediska a provede opravu. Poté Vám přiveze opravenou techniku zpět!

Cena návštěvy opraváře

Cena návštěvy opraváře po Praze:

Praha 1, 2, 3 – 100 Kč

Praha 4, 5 (Anděl), 7, 10 – 200 Kč

Praha 5 (ostatní části), 6, 8, 9 – 300 Kč

Cesta za Prahu – dle dohody.

V případě, že cena opravy stojí více jak 1000 Kč (bez ceny náhradních dílů) není cesta opraváře účtována. Veškeré aktuální ceny za opravy můžete zjistit po telefonu.

Máte ještě nějaké dotazy?

Spojte se s námi! Kdykoliv Vám rádi poskytneme bezplatnou konzultaci.

Formulář pro výjezd inženýra

Vhodný čas příjezdu